Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „Zabawa ze sztuką”

W roku szkolnym 2022/2023 klasy trzecie biorą udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym „Zabawa sztuką”. Głównym celem projektu jest propagowanie sztuki w korelacji z kompetencjami kluczowymi oraz zgodnie z założeniami pedagogiki freblowskiej.

Poprzez udział w projekcie dzieci zapoznają się z wybranymi dziełami i ich twórcami oraz rozwiną poczucie estetyki i wrażliwości na piękno. Każda klasa pod kierunkiem nauczyciela wybierze kilka zadań, podczas realizacji których należy wykazać się pomysłowością i oryginalnością. Wykonane prace prezentować będziemy na stronie szkoły.

Klasy, które biorą udział w projekcie:

Klasa IIIa – Anna Kazimierowska

Klasa IIIb – Anna Stoń

Klasa IIIc – Elżbieta Dobies

Klasa IIId – Iwona Chyżyńska

Życzę miłej zabawy i dużo uśmiechu podczas realizacji zadań

Anna Stoń