Dzień kropki w naszej szkole

Międzynarodowy Dzień Kropki obchodzony jest 15 września. Z okazji tego nietypowego święta, nasze przedszkolaki wykazały się sprytem, kreatywnością i pomysłowością. Grupa 0b bawiła się świetnie pokonując zadania, a były to:

– malowanie twarzy,

– szukanie swojej pary połączone z nauką piosenki,

– ćwiczenia z kropką,

– puzzle z bohaterką dnia,

– dziewczynki kontra chłopcy – kolorowanka XXL.

Zadowolone i uśmiechnięte przedszkolaczki otrzymały dyplomy za udział w zajęciach. Dzień zaliczamy do udanych.

Dzień kropki – taki mały znak, a jak ważny w matematyce. Uczniowie naszej szkoły mają mnóstwo ciekawych pomysłów, dzięki temu bez problemu rozwiązywali kropkowe zadania i zgadywanki matematyczne. Dzień ten pokazał, że wszyscy mamy nieograniczone możliwości wykorzystywania własnych umiejętności.