Akcja „Paczka na Kresy” – Boże Narodzenie 2019

Mamy ogromną przyjemność  poinformować  ,że nasza szkoła po raz pierwszy  włączyła się w akcję  „Paczka na Kresy” organizowaną i przeprowadzaną przez Fundację „Kresy w potrzebie – Polacy Polakom”. Akcja polega na przygotowaniu paczek, które potem są przekazywane naszym rodakom na Kresach. Do paczek trafiają podstawowe produkty spożywcze, kosmetyki, chemia oraz wszystko co mogłoby pomóc przygotować stół świąteczny. To wyjątkowe przedsięwzięcie, wspomaga naszych rodaków żyjących na Kresach. Tegoroczny finał akcji w naszej szkole jest dowodem na to, że mamy   wielkie serca i chcemy  pomagać potrzebującym. W dzieło to włączyli  się wszyscy-nie tylko dzieci, młodzież, ale i ich rodzice, dyrekcja , nauczyciele, pracownicy szkoły .Dziękujemy bardzo  wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie za chęć działania, za dobre serce i za to, że potrzebujący nie są wam obojętni.