Udział przedszkolaków w akcji Sprzątanie Świata

17 września w ramach akcji Sprzątanie Świata przedszkolaki z grupy 0a pod opieką wychowawcy Anity Penszyńskiej wyposażeni w rękawiczki jednorazowe i worki wyruszyły uprzątać teren wokół pobliskiego parku. Jak się okazało, zalegało na nim całkiem sporo różnych śmieci.

Zbieranie ich było doskonałą okazją do zwrócenia uwagi na zanieczyszczanie środowiska naturalnego i potrzebę dbania o nasze dobro wspólne. Z pewnością udział naszych przedszkolaków w akcji Sprzątania Świata przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego oraz nawyku dbałości o nie.