Andrzejki w grupie 0c

Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja. Dnia 30 listopada dzieci poznały zwyczaje i tradycje andrzejkowe. Dzieci podekscytowane nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy, do której zaprosiła wszystkich Wróżka z zaczarowanego zamku. Przedszkolaki mogły poznać swoją przyszłość, swój przyszły zawód, imię przyjaciela/przyjaciółki i dowiedzieć się, co może zdarzyć się w ich życiu w niedalekiej przyszłości. Oprócz dobrej zabawy organizowane były przeróżne wróżby andrzejkowe. Cała zabawa przebiegała w magicznym nastroju.  Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy piosenkach z repertuaru dziecięcego. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom wielu niezwykłych przeżyć i emocji. Na koniec, w podziękowaniu i na dobry nastrój do końca dnia, pani rozdała dzieciom słodkie andrzejkowe upominki.