Apel o jesieni

Jesień wcale nie musi być smutna i ponura! Przekonały się o tym dzieci z klas I-III, które wzięły udział w dniu dzisiejszym w apelu o jesieni. W przedstawieniu wystąpiła klasa III A, która zaprezentowała wiersze i piosenki o tematyce jesiennej. Kolorowa pani „Jesień” malowała liście na drzewach, biegała z wiatrem po polach i ogrodach, częstowała dzieci dorodnymi warzywami i owocami z sadu. Zachęcała też do zdrowego odżywiania. Po występie przyszedł czas na wręczenie dyplomów i nagród za udział w konkursach: „Jesienne drzewo”,  „Mistrz Czytania”  i  „Elżbieta II- portret Monarchini”.