Apel o wiośnie

W dniu 27 kwietnia uczniowie klasy IIIc wraz z wychowawczynią p. Elżbietą Dobies zaprosiły uczniów klas I-III na apel pt. „Wiosna”. Klasa przygotowała część artystyczną, podczas której dzieci radośnie prezentowały powitanie wiosny. Uczniowie recytowali wiersze i śpiewali piosenki o wiośnie. Na koniec zaprezentowano zagadki i Pani Wiosna rozdała krokusy.

Celem apelu było angażowanie uczniów do aktywnego udziału w uroczystościach szkolnych, integrowanie społeczności uczniowskiej we wspólnym przeżywaniu, rozbudzanie wrażliwości na piękno przyrody.

Na zakończenie Pani wicedyrektor Jolanta Chyżyńska podziękowała dzieciom za piękny występ.