Apel grupy wiekowej 0 – III pod hasłem „Zimowo i bezpiecznie”

Dnia 23 stycznia odbył się w naszej szkole apel grupy wiekowej 0 – III pod  hasłem „Zimowo i bezpiecznie”. Przedstawienie przygotowała klasa II a pod kierunkiem wychowawczyni  Doroty Pufelskiej. W humorystycznych scenkach dzieci ukazały uroki zimy oraz przypomniały o zasadach bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Po części artystycznej wręczono dyplomy i nagrody laureatom konkursu plastycznego „Zima” oraz konkursu z języka angielskiego „My picture dictionary”. Na zakończenie pani wicedyrektor Jolanta Chyżyńska jeszcze raz przypomniała o zasadach bezpiecznego wypoczynku oraz życzyła wszystkim udanych ferii zimowych.