Apel podsumowujący I semestr roku szkolnego 2018/2019 klas IV – VIII

18 lutego 2019 roku odbył się apel uczniów klas IV-VIII podsumowujący pracę w I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Pani dyrektor Dorota Ossowska omówiła wyniki nauczania, zachowania i uczęszczania uczniów klas IV-VIII. Pochwaliła wyróżniające się klasy oraz pogratulowała najlepszym uczniom, których zaprosiła do zdjęcia z wychowawcą. Podczas apelu wręczono również dyplomy zwycięzcom szkolnego konkursu z języka angielskiego  ,,My  Picture Dictionary’’ oraz powiatowego ,,Matematyka jest drzwiami i kluczem do nauki’’. Na zakończenie p. Dyrektor  życzyła wytrwałości i zapału do pracy w II semestrze.