Apel podsumowujący pracę w I semestrze

Ferie już się skończyły, rozpoczęliśmy nowy etap pracy, nadszedł więc czas na podsumowanie minionego czasu.

Dnia 17.02.2016 r. odbył się apel dla uczniów klas IV – VI podsumowujący pracę w I semestrze. Pani dyrektor omówiła efekty zachowania i nauczania. Przedstawiła krótkie charakterystyki klas i uczniów, pochwaliła tych, którzy na pochwałę zasłużyli, zmobilizowała do solidnej pracy w nadchodzącym semestrze.

Uwieńczeniem spotkania było wręczenie ,,Trójeczek” uczniom klas V i VI.

Na zakończenie pani dyrektor Jolanta Chyżyńska złożyła gratulacje wszystkim wyróżnionym uczniom oraz tym, którzy starali się i pracowali na miarę swoich możliwości. Życzyła wytrwałości i osiągania sukcesów na własną miarę.