Apel z okazji Dnia Ziemi

25 kwietnia 2024r w naszej szkole odbył się uroczysty apel, podczas którego uczniowie klas czwartych zostali włączeni w poczet członków Szkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody.

Część artystyczna o wymowie ekologicznej „Ziemia woła SOS” w wykonaniu uczniów klas czwartych, piątych i szóstych uświetniła całą uroczystość i przypomniała o właściwych zachowaniach. Los środowiska naturalnego w dużym stopniu zależy od ludzi. Powinniśmy odpowiedzialnie i z umiarem korzystać z zasobów przyrody. Mądrze ją chronić, co pozwoli zachować środowisko przyrodnicze w dobrym stanie dla przyszłych pokoleń. Aby pomóc naszej planecie – Ziemi: oszczędzajmy wodę, ograniczajmy ilość śmieci, segregujmy odpady, oszczędzajmy energię, nie nadużywajmy środków czystości.

Oprawę muzyczną przygotowały: p. Małgorzata Puszcz i p. Jolanta Szymaniak.

Opiekun Szkolnego Koła LOP: p. Barbara Woźnicka