„As n-tych klas” rozstrzygnięty!!!

17 kwietnia 2024r. odbył się XXI. Powiatowy Konkurs Matematyczny „As n-tych klas” dla uczniów klas 5 i 7 szkół podstawowych z powiatu sierpeckiego.

Naszą szkołę reprezentowali: Maja Kuźniewska z klasy Vb, Anna Żendarska z klasy Vb, Julia Drzewiecka z klasy Vb, Wiktoria Burska z klasy Vd, Mikołaj Trojanowski z klasy Vb, Lena Wasilewska z klasy VIIc, Oliwier Ostrowski z klasy VIIa, Maja Ziółkowska z klasy VIId, Żmijewski Maksymilian z klasy VIIa, Ostrowska Amelia z klasy VIId.

Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiadomościami i umiejętnościami z zakresu podstawy programowej z matematyki dla klas IV – VII, poszerzonej o zadania o podwyższonym stopniu trudności oraz samodzielnym i twórczym myśleniem.

Z przyjemnością informujemy, że laureatami konkursu zostali:

Lena Wasilewska, uczennica pani Marty Sochockiej, zdobyła II miejsce w kategorii uczniów klas VII

Maja Kuźniewska, uczennica pani Anny Prątnickiej, zdobyła III miejsce w kategorii uczniów klas V

Oliwier Ostrowski, uczeń pani Marty Sochockiej, zdobył III miejsce w kategorii uczniów klas VII

Gratulujemy zwycięzcom, nauczycielom uczącym matematyki oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie. Cieszymy się, że poprzez uczestnictwo w konkursie jesteśmy częścią historii i podtrzymujemy wieloletnią tradycję.