As n-tych klas rozstrzygnięty!!!

 

W piątek 19 maja uczestniczyliśmy w podsumowaniu jubileuszowej XX. edycji Powiatowego Konkursu Matematycznego „As n-tych klas” dla uczniów klas 5 i 7 szkół podstawowych z  powiatu sierpeckiego.

Konkurs odbył się 26 kwietnia, a naszą szkołę reprezentowali: z klasy Vb Antoni Kruk, Piotr Szczepański, Krystian Watkowski oraz Malwina Kukowska z klasy Vc, natomiast z klasy VIIa Adam Dudziński, Wojciech Ogrodowczyk, Zofia Siwińska i Jakub Więczkowski. Uczestnicy konkursu musieli wykazać się wiadomościami i umiejętnościami z zakresu podstawy programowej z matematyki dla klas IV – VII, poszerzonej o zadania o podwyższonym stopniu trudności oraz samodzielnym i twórczym myśleniem. A organizatorzy przyznali, że poziom w tym roku był wysoki.

Z przyjemnością informujemy, że laureatami konkursu zostali: Adam Dudziński, uczeń pani Anny Ronowicz, zdobył I miejsce w kategorii uczniów klas VII oraz Antoni Kruk, uczeń pani Małgorzaty Szatkowskiej, wywalczył II miejsce w kategorii uczniów klas V.

Gratulujemy zwycięzcom, nauczycielom uczącym matematyki oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie. Podczas spotkania był czas na wspomnienia, pamiątkowe zdjęcia i słodki poczęstunek. Cieszymy się, że poprzez uczestnictwo w konkursie jesteśmy częścią historii i podtrzymujemy wieloletnią tradycję.

 

facebook

Warning: Undefined array key "cookies_accepted" in /home/users/sp3-2023/public_html/wp-content/themes/sp/footer.php on line 103