AWANS DO FINAŁU KONKURSU MATEMATYCZNEGO

W dniu 19 listopada odbyły się eliminacje szkolne XI edycji Konkursu Matematycznego dla uczniów klas ósmych szkół podstawowych i trzecich gimnazjum pod hasłem: „Matematyka jest drzwiami i kluczem do nauki”. Organizatorem konkursu jest Liceum Ogólnokształcące im. Mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu.

Do eliminacji szkolnych przystąpiło 15 uczniów z wszystkich klas ósmych. W czasie 45 minut uczniowie rozwiązywali 16 zadań zamkniętych. Zgodnie z regulaminem konkursu do FINAŁU zakwalifikowali się następujący uczniowie:

Nadia Chochlińska z klasy VIII c

Marta Włoczewska z klasy VIII c

Patrycja Rama z klasy VIII c

Sebastian Słomiński z klasy VIII b

Wojciech Krzemiński z klasy VIII a

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się 7 grudnia 2018 roku w LO w Sierpcu. Za przeprowadzenie i sprawdzanie prac konkursowych  odpowiedzialne były pani M. Sochocka i pani A. Ronowicz