Awans uczniów na Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Badmintonie.

15 listopada 2021 roku w SP nr 20 w Płocku odbyły się Rejonowe Zawody w Badmintonie dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Barbara Perzyńska, Paula Przymyłska, Gabriela Skrzyńska po bardzo dobrej grze w turnieju uplasowała się na III miejscu. W turnieju  w tej samej kategorii wiekowej grali również chłopcy. Gabriel Dul, Jeremiasz Smykowski, Maksymilian Żmijewski zakończyli rywalizację na I miejscu. Uzyskany wynik chłopców w zawodach rejonowych dał im awans na Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie. Serdecznie dziękujemy za walkę i godne reprezentowanie barw szkoły. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.