Bal karnawałowy dla klas 0 – III

Tegoroczna zabawa karnawałowa klas 0-III wzbudziła u dzieci naszej szkoły wiele radości. Udekorowana sala gimnastyczna stworzyła wspaniały klimat. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje, które umożliwiły uczniom wcielenie się w ulubione postacie z bajek I filmów. Pan Jacek Fijałkowski zachęcał do tańca i głośnego śpiewania dobrze znanych utworów. Przy skocznej muzyce dzieci wraz z nauczycielami tworzyli pociągi, korowody, kółeczka I tańce w parach. Nasi wychowankowie mogli uczestniczyć w zabawach I konkursach. Zwycięscy konkursów nagradzani byli słodyczami. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił wszystkim spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy dzieciom I rodzicom za zaangażowanie. Mały samorząd uczniowski serdecznie zaprasza na kolejny bal karnawałowy już za rok.