Bal karnawałowy kl. 0-III

Karnawał to czas radości i zabaw. 8 lutego 2018r. uczniowie klas 0-III spotkali się w pięknie przystrojonej sali gimnastycznej. W tym dniu to miejsce zamieniło się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, duchów, motyli i innych barwnych postaci z kreskówek oraz bajek. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców, co zapewnił perfekcyjnie zajmując się obsługą sprzętu nagłaśniającego starszy kolega z klasy Vb Wiktor Stahlke, dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego. Pląsom nie było końca! Wszyscy doskonale się bawili! Dzieci były zachwycone, rodzice i wychowawcy również. Zabawa karnawałowa była wspaniała i na pewno powtórzymy ją za rok!