Bal karnawałowy w grupie 0c

W grupie 0c odbył się Bal Karnawałowy, podczas którego dzięki wspaniałej dekoracji naszej sali mogliśmy się przenieść do bajkowego świata dżungli. Dzieci przygotowały przepiękne i ciekawe stroje karnawałowe, które z dumą prezentowały. W trakcie balu również wychowawca, pani Anita Penszyńska przebrała się za lwa i poprowadziła super zabawę dla przedszkolaków. Jak na prawdziwy bal przystało nie zabrakło konkursów, w których nasze pociechy chętnie uczestniczyły, dopingując się nawzajem. Dzieci miały również okazję do skosztowania słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez rodziców naszych przedszkolaków. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym najmłodszym, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.