Bal karnawałowy

28.01.2016r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-III. Nasza „Trójeczka” zamieniła się w magiczne miejsce. Królewny, królowie, księżniczki, wróżki, piłkarze, policjanci, batmani, a także inne postacie z bajek opanowały wystrojoną salę gimnastyczną, która wprowadziła w radosny nastrój. Jeden z rodziców pan Jacek Fijałkowski zachęcał do zabawy graniem i śpiewaniem przebojów.

Nie zabrakło również konkursów, w których dzieci chętnie uczestniczyły.

W trakcie przerwy uczniowie mogli ugasić pragnienie pysznym i zdrowym napojem miętowym przygotowanym przez panie kucharki.

Bal umożliwił dzieciom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego dziękują wychowawcom, dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.