„By czytać się chciało, zrób zakładkę wspaniałą”

„By czytać się chciało, zrób zakładkę wspaniałą”-  to hasło konkursu plastycznego dla klas I – III, który zgodnie z wieloletnią tradycją jest organizowany przez bibliotekę szkolną.
        W bieżącym roku szkolnym konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów, wpłynęło aż 96 prac. Zachwyciły one członków jury niezwykłą kolorystyką oraz innowacyjnością w doborze szczegółów.

Komisja w składzie: panie Marta Gajdkowska, Grażyna Gałązka, Małgorzata Tyburska i Anna Ozimkiewicz  przyznała:

I miejsce – Julia Ossowska kl. Id
                   Mateusz Kwaśniewski kl. Id

II miejsce – Mateusz Bojanowski kl. Ic
                    Ewelina Rokicka kl. IIIf

III miejsce – Lena Wąsowska kl. Ic
                    Jerzy Kowalkowski kl. Ia

WYRÓŻNIENIA: Lena Wasilewska kl. Ic, Maja Morozow kl. Ic, Oliwier Wiśniewski kl. Ia, Hanna Chrabąszczewicz kl. IIIb

Gratulacje!