CHARMING ENGLISH – etap szkolny

W dniu 17 marca 2017 r. odbyły się szkolne eliminacje konkursu recytatorskiego Poezja i Proza Anglojęzyczna „CHARMING ENGLISH”. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz klasy IV-VI. Uczniowie klas młodszych zaprezentowali jeden utwór poetycki w języku angielskim, natomiast recytatorzy ze starszej grupy wiekowej przedstawili wiersz oraz fragment prozy w języku angielskim. Konkurs przebiegał w miłej i serdecznej atmosferze. Po każdym występie recytatorzy nagradzani byli brawami.

Zmagania konkursowe oceniła komisja w składzie:

Aneta Kowalska – nauczyciel języka angielskiego

Elżbieta Szczepańska – nauczyciel języka angielskiego

Kinga Wochowska – nauczyciel języka angielskiego,  która przyznała następujące miejsca:

klasy I-III:

I miejsce – Gabriela Szlufik kl. III b

II miejsce – Agata Malinowska kl. III a

III miejsce – Maja Marciniak kl. II c

klasy IV-VI:

I miejsce – Zuzanna Kozłowska kl. IV b

II miejsce – Nadia Chochlińska kl. VI c

III miejsce – Zuzanna Łobińska kl. V c

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody, a także zakwalifikowali się do VIII Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezja i Proza Anglojęzyczna „CHARMING ENGLISH”, który odbędzie  się  24 marca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu.