Christmas is coming🎄Nadchodzą święta Bożego Narodzenia

W ramach współpracy między szkołami uczniowie klasy 5a oraz 5c wraz z panią Elżbietą Kamińską oraz uczniowie z klas piątych Szkoły Podstawowej im. Leonida Teligi w Mielnie wraz z panią Katarzyną Mularską postanowili wymienić się kartkami świątecznymi. Podczas zajęć z języka angielskiego dzieci własnoręcznie wykonały przepiękne karty świąteczne i napisały życzenia w języku angielskim. Następnie wszystkie karty zostały umieszczone w paczce i wysłane do zaprzyjaźnionej placówki.

Klasy 5a i 5c również otrzymały już Christmas wishes od koleżanek i kolegów z Mielna. To było niesamowite przeżycie, które wywołało wśród uczniów wiele pozytywnych emocji. Na pewno będziemy kontynuować współpracę ze szkołą podstawową im. Leonida Teligi w Mielnie. Dzięki niej uczniowie nie tylko rozwijają kompetencje językowe, ale również nawiązują nowe przyjaźnie.

Merry Christmas everyone 🎅