Czwartoklasiści dbają o porządek przy pomniku Bohaterów Ziemi Sierpeckiej

31 sierpnia odbyło się spotkanie integracyjne dla uczniów klas IV z nowymi wychowawczyniami: p. Martą Sochocką, p. Elżbietą Szczepańską i p. Anetą Kowalską.

Rozpoczęcie drugiego etapu kształcenia wiąże się z większym stresem. Zabawy integracyjne umiliły pierwsze spotkanie z nowymi paniami i pozwoliły na wzajemne poznanie się.

Ważnym punktem dnia był wspólny spacer uczniów wszystkich klas  pod pomnik Bohaterów Ziemi Sierpeckiej, którym już od wielu lat  się opiekujemy. Wszyscy uczniowie z wielkim zaangażowaniem sprzątali pomnik po wakacyjnej przerwie, świetnie się przy tym bawiąc i integrując.

Następnego dnia, po mszy inauguracyjnej nowy rok szkolny, Poczet Sztandarowy, uczniowie i nauczyciele złożyli kwiaty i zapalili znicze oddając hołd tym, którzy zginęli, abyśmy my mogli cieszyć się teraz wolnością.