Dyskoteka klas I – IV

We wtorek, 17 października 2017 roku uczniowie klas 0-III obejrzeli film animowany „Vaiana. Skarb oceanu”. Jest to opowieść o przygodach nastolatki, która chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. To opowiadanie o sile przyjaźni oraz oddaniu i poświęceniu dla dobra ogółu. Film bardzo spodobał się uczniom, a dowcipne dialogi i ciekawe efekty sprawiły, że wszyscy obejrzeli go z zainteresowaniem. Kolejnym punktem tego radosnego dnia była dyskoteka dla uczniów klas I-IV. Zabawa miała charakter integracyjny i można ją zaliczyć do wyjątkowo udanych. Spędziliśmy ten dzień w bardzo miłej i radosnej atmosferze, a dzieci rozchodząc się do domów z przejęciem opowiadały o swoich wrażeniach.