Dzień Babci i Dziadka w 0a, 0b, 0c

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Ta wspaniała impreza odbyła się w naszej szkole w dniu 03.02.2017r. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci z grup zerowych wraz ze swoimi wychowawczyniami  przygotowały piękny program artystyczny. Wnuczęta recytowali wiersze, śpiewali piosenki, tańczyli. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Frekwencja jak co roku dopisała. Wnuczęta obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne laurki z życzeniami. Na koniec uroczystości dzieci zatańczyły układ taneczny do piosenki „Chocolate”. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami  tejże uroczystości. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.