Dzień Babci i Dziadka w kl. Ia

,,Małe moje ręce, serduszko gorące. Nikt mnie tak jak Babcia i Dziadek  nie kocha pod słońcem.” 23.01.2020r. w czwartek kl. Ia wraz ze swoimi Babciami i Dziadkami świętowali Dzień Babci i Dzień Dziadka. Na początku była część artystyczna, gdzie dzieci wyrecytowały przepiękne wiersze, zatańczyły wspólny taniec, który dał wiele radości gościom oraz zaśpiewały wzruszającą piosenkę. Po występie każde dziecko wręczyło Babci i Dziadkowi kwiatka oraz serce drewniane własnoręcznie ozdobione. Na sam koniec odbył się słodki poczęstunek  i wspólne rozmowy. Panowała miła i wesoła atmosfera.