Dzień Babci i Dziadka w klasie Ie

Dnia 26 I 2016 r w klasie I e miała niecodzienne spotkanie. Przyszli na nie najkochańsze osoby tj. babcie i dziadkowie dzieci. Z wypiekami na twarzy i wielkim przejęciem dzieci deklamowały wierszyki i śpiewały piosenki. Po części artystycznej nastąpił moment wręczenia upominków i słodki poczęstunek. Buziakom i uściskom nie było końca. Potem były konkursy i zagadki np: dziadkowie zaplatali warkocze wnuczkom, a babcie musiały wykazać się zdolnościami wiązania krawata. Były też tańce z balonami. Przy wspomnieniach miłych rozmowach czas szybko płynął i trzeba była się zbierać do domu. Dziadkowie razem z wnukami  zadowoleni opuszczali szkolne mury, życząc sobie spotkania za rok.