Dzień Babci i Dziadka w oddziałach przedszkolnych

W naszych oddziałach przedszkolnych 22 lutego 2016r. na małej sali gimnastycznej odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy, bowiem Dzień Babci i Dziadka. Dziadkowie i babcie licznie przybyli na naszą uroczystość. Grupa 0a i 0b wspólnie przygotowały część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta.

Przedszkolaki śpiewały piosnki, tańczyły i recytowały wierszyki. Goście byli poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci laurki. Na koniec wszyscy rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku. Spotkanie przebiegło w serdecznej i miłej atmosferze. Za rok znów się spotkamy z naszymi kochanymi dziadkami.