Dzień Chłopaka w Przedszkolu

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy życiu przedszkola. Równie ważne jest więc Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. Właśnie z tej okazji w dniu „Święta Chłopców” panie razem z dziewczynkami przygotowały specjalne krawaty dla „Super Chłopaka”.

Atrakcji tego dnia nie brakowało, chłopcy świętowali ten dzień biorąc udział w licznych konkursach, bawili się na klasowej dyskotece, a nawet przeszli test na Super Chłopaka. Chłopcy otrzymali również drobne upominki przygotowane przez rodziców. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy a wykonane zdjęcia będą miłym wspomnieniem tych chwil.