„W podziękowaniu za Wasz trud……” Dzień Edukacji Narodowej w Trójce!!!

„Choć słowo dziękuję

znaczy tak niewiele,

niechaj dzisiaj przyjmą

je NAUCZYCIELE.

Dziękujemy za wszystko-

za dar najpiękniejszy,

za wiedzę.”

12 października 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wzięła w niej udział cała społeczność szkolna, szczególnie ciepło witani nauczyciele emeryci oraz goście oficjalni – przedstawiciele Urzędu Miasta, parafii, związków zawodowych, rodziców.

Uczniowie przedstawili wzruszającą część artystyczną, na którą złożyły się teksty poetyckie, wspaniale wykonane piosenki i niezwykle elegancko odtańczony walc. Nie mogło oczywiście zabraknąć życzeń, przemówień, kwiatów i drobnych upominków w formie kolorowych serduszek.

Pani dyrektor Ewa Rycharska przedstawiła także nauczycieli i pracowników obsługi, którzy zostali wyróżnieni Nagrodą Dyrektora Szkoły. Otrzymali ją następujący pedagodzy: Ewa Chyżyńska, Jolanta Chyżyńska, Grażyna Gałązka, Grażyna Fydrychowicz, Małgorzata Sajewska, Krystyna Szczęsna, Artur Tyndorf, Anna Żuławnik. Nagrody zostały wręczone w czasie miejskich obchodów DEN, które miały miejsce 13 października 2017r. w CKiSz w Sierpcu. W trakcie tej uroczystości pani wicedyrektor Dorota Ossowska odebrała Nagrodę Burmistrza Miasta Sierpca za wybitne osiągnięcia w swojej pracy dydaktyczno-wychowawczej.

W trakcie szkolnego apelu miało miejsce uroczyste pożegnanie pana Antoniego Kluczewskiego- pracownika obsługi – przechodzącego na emeryturę