Dzień Marzyciela w grupie 0c

Dzień Marzyciela przypada 8 września. Tego dnia nasze przedszkolaki z oddziału Oc chodziły z głowami w chmurach, niczym „Dyzio Marzyciel” z utworu J. Tuwima. Dzieci wraz z wychowawcą Panią Anitą Penszyńską rozmawiały o tym, co to są marzenia, czy warto je spełniać. Przedszkolaki  bardzo chętnie opowiadały o swoich marzeniach po czym zilustrowały je na swoich chmurkach. Był czas na wspólne tańce i zabawy.

Uroczystość miała na celu wyzwalanie w najmłodszych pozytywnych uczuć, myślenia, wzmacniania poczucia własnej wartości, poprzez kreatywne ćwiczenia, muzykę śmiech i zabawę, zmniejszenie stresu, napięcia oraz złych zachowań.

Życzymy wszystkim spełnienia wszystkich marzeń.