Dzień Otwarty – indywidulane konsultacje z nauczycielami

 

Szanowni Państwo,

 

Przypominamy, że 12 stycznia (środa) jest dniem otwartym –

indywidualne konsultacje z wychowawcami i nauczycielami

w godzinach 16.00 – 17.00.

 

Nauczyciele będą oczekiwać Państwa w wyznaczonych salach wg harmonogramu.

Obowiązują maseczki.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Wykaz sal, w których nauczyciele pełnią dyżury podczas Dni Otwartych

L.p.

Nazwisko i imię

sala

wychowawstwo

nauczane przedmioty

1.

Agacińska – Łukasiak Barbara

204

nauczyciel wspomagający

2.

Adamkowska – Oszal Monika

114

chemia, fizyka

3.

Cupała Aneta

113

język angielski

4.

Chyżyńska Ewa

214

IId

edukacja wczesnoszkolna

5.

Chyżyńska Jolanta

102

biblioteka

6.

Danik Grażyna

217

język niemiecki

7.

Frydrychowicz Waldemar

7

VIIa

wychowanie fizyczne

8.

Fydrychowicz Grażyna

215

Id

edukacja wczesnoszkolna

9.

Gałązka Grażyna

14

VIIIc

język polski

10.

Goszczycka Angelika

5

wychowawca świetlicy

11.

Guzowska Joanna

105

IVa

język polski/biblioteka

12.

Jabłońska Marzanna

117

religia

13.

Jezierski Janusz

7

EDB

14.

Jóźwiak Elżbieta

115

geografia

15.

Kamińska Elżbieta

217

język angielski

16.

Kalkowska Irena

105

IVb

język polski

17.

Kazimierowska Anna

207

IIa

edukacja wczesnoszkolna

18.

Kocięcka Anna

16

VIIf

historia/WOS

19.

Kopycińska Anna

116

VIIId

biologia/WDŻ

20.

Kowalkowska Katarzyna

6

psycholog

21.

Krawczyńska Grażyna

215

Ib

edukacja wczesnoszkolna

22.

Kinecki Jarosław

7

wychowanie fizyczne

23.

Lewandowska Joanna

207

Ic

edukacja wczesnoszkolna

24.

Makowska Anna

16

IVc

historia/WOS

25.

Malicka Edyta

204

nauczyciel wspomagający

26.

Marcinkowska – Osmólska Elwira

201

IIId

edukacja wczesnoszkolna/ doradztwo zawodowe

27.

Marlęga Joanna

114

Vd

chemia/matematyka/fizyka

28.

Mielnikow – Szymańska Magdalena

5

wychowawca świetlicy/logopeda

29.

Murawska Małgorzata

14

VIIb

język polski

30.

Narodzonek Małgorzata

213

Va

wychowanie fizyczne

31.

Nawrocka Jolanta

7

wychowanie fizyczne

32.

Ossowska Dorota

102

historia

33.

Paciuszkiewicz Edyta

201

IIIc

edukacja wczesnoszkolna/język angielski

34.

Prątnicka Anna

109

VIId

matematyka

35.

Pufelska Dorota

206

Ia

edukacja wczesnoszkolna

36.

Puszcz Małgorzata

204

nauczyciel wspomagający

37.

Ronowicz Anna

107

VIIIa

matematyka/fizyka

38.

Rzeszotarska Bogumiła

216

IIIb

edukacja wczesnoszkolna

39.

Rycharska Ewa

gab. dyr.

matematyka

40.

Sajewska Małgorzata

204

nauczyciel wspomagający

41.

Skierska Wioleta

216

IIIa

edukacja wczesnoszkolna

42.

Stoń Anna

206

IIb

edukacja wczesnoszkolna

43.

Szatkowska Małgorzata

109

VIIIb

matematyka/fizyka

44.

Szymaniak Jolanta

5

wychowawca świetlicy

45.

Szymański Dariusz

7

wychowanie fizyczne

46.

Tłusty Aldona

117

religia

47.

Trojanowska Małgorzata

110

VIIe

muzyka/biblioteka

48.

Tyburska Małgorzata

104

Vc

język polski

49.

Tyndorf Artur

110

plastyka/świetlica

50.

Urbański Józef

210

informatyka/fizyka

51.

Witkowska Justyna

217

język angielski

52.

Witkowska Krystyna

116

VIIc

biologia

53.

Wochowska Kinga

113

język angielski

54.

Wojda Jolanta

6

pedagog

55.

Wojciechowska Elżbieta

117

religia

56.

Wojciechowska Monika

202

VIa

informatyka

57.

Woźnicka Barbara

108

Vd

technika/świetlica

58.

Żuławnik Anna

214

IIc

edukacja wczesnoszkolna

 

facebook