DZIEŃ PIŻAMY

22 listopada 2019 r. w naszej szkole odbył się Dzień Piżamy. Tego dnia uczniowie mogli zaprezentować się w swoich ulubionych strojach nocnych, które były wielobarwne i różnorodne. Wielu uczniów skorzystało z okazji, aby przyjść w szlafrokach, kapciach czy przeuroczych kombinezonach piżamowych. Jednak najliczniej przebraną klasą okazała się klasa Va –  aż 20 osób! Gratulujemy i jesteśmy zadowoleni z tak dużej ilości ,,piżamowców” w tej klasie. Oczywiście wszyscy uczniowie dostosowali się do regulaminu opracowanego przez Samorząd Uczniowski, co nas niezmiernie cieszy i zachęca do dalszego działania.

Mamy w planach jeszcze wiele dni tematycznych…