ECO – MODA 2016

Dnia 22 listopada 2016r. nasi uczniowie wzięli udział w konkursie „Eco-moda” w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu. Był to konkurs polegający na wykonaniu stroju z materiałów ekologicznych oraz surowców wtórnych. Miał na celu przybliżyć uczniom zagadnienia związane z ochroną naszego najbliższego środowiska.

Nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta Sierpca pana Jarosława Perzyńskiego ucieszyły zwycięzców. Uczennice naszej szkoły – Nadia Chochlińska z klasy VIc ( w kategorii wiekowej kl. IV-VI) i Natasza Dzięgielewska z klasy IIIc (w kategorii wiekowej kl. I-III) – otrzymały wyróżnienia. Licznie przybyli uczniowie zaskoczyli swoimi pomysłami publiczność i organizatorów. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki.