Egzamin z zakresu pierwszej pomocy

Dnia 4. czerwca odbyło się podsumowanie cyklu szkoleń dla klas siódmych Szkoły Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu. We współpracy z Panem Przemysławem Burzyńskim – ratownikiem WOPR został przeprowadzony egzamin z zakresu pierwszej pomocy dla 11 osób. Do egzaminu przystąpili: Angelika Dobies, Wiktoria Michalska, Zuzanna Łobińska, Natalia Barańska, Filip Kędzierski, Maja Klimkowska, Natalia Meller, Adam Wesołowski, Marcin Wojda, Jakub Korzyniewski, Julia Lorek.

Najpierw uczniowie napisali test teoretyczny, a następnie sprawdzili swoją wiedzę praktyczną. Dla każdego z nich została przygotowana pozoracja, w której uczniowie mogli pokazać wszystkie poznane umiejętności. Decyzją Pana Przemysława i szkoleniowców wszyscy zdali egzamin z wynikiem pozytywnym i otrzymali dyplom ukończenia kursu!