Europejski Dzień Języków Obcych w klasach IV-VIII

26 września obchodzimy Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji uczniowie klas IV-VIII mieli możliwość zapoznać się z ciekawostkami na temat krajów obcojęzycznych dostępnych na gazetkach informacyjnych w naszej szkole, a także wziąć udział w quizie językowym zorganizowanym przez nauczycieli języka angielskiego. Podczas świętowania nasze szkolne artystki wykonywały chętnym uczniom piękne flagi na policzkach. W tym samym czasie uczniowie naszej szkoły mogli zakupić babeczki ozdobione flagami różnych krajów przygotowane przez  wolontariuszy, z których pieniążki zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Wszystkim uczniom dziękujemy za liczny udział we wspólnym świętowaniu Europejskiego Dnia Języków Obcych.

👏👏👏THANK YOU👏👏👏