Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Choć trwa pandemia, kolejny raz nasza szkoła zagrała dla WOŚP! W tym trudnym i wyjątkowym roku gramy z jeszcze większą radością. W niedzielę 31 stycznia 2021 roku odbył się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane pieniądze będą przeznaczone na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Nasza szkoła staje na wysokości zadania i pomaga. Nieodłącznym elementem finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są wolontariusze. Na ulicach Sierpca nasi uczniowie pojawili się także tym razem. Dziękujemy wolontariuszom i ich cudownym rodzicom – to dzięki Wam gramy, a Wasze pozytywne nastawienie sprawia, że nikt nie przejdzie obok Was obojętnie. Dziękujemy darczyńcom za hojność i szczodrość podczas wrzucania pieniążków. Łącznie zebraliśmy 3019,27 gr. Ze względu na obecną sytuację, ten finał różnił się od poprzednich, ale MY gramy dalej!