Finał XII edycji Handball Mini Ligi w piłce ręcznej chłopców w Płocku

16 czerwca 2019 r.  został rozegrany. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Sierpcu znaleźli się w najlepszej czwórce. Do półfinału przystąpiliśmy skoncentrowani, nastawieni na grę zespołową. Po emocjonującej, wyrównanej grze wynik końcowy wskazał (10:7) że to my awansujemy do finału ligi. W ostatnim meczu ulegliśmy jednak dobrze grającej drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 21 z Płocka. Nie mniej jednak drugie miejsce to duży sukces naszych chłopców, którzy godnie reprezentowali swoją szkołę. Wszystkim członkom drużyny chciałbym bardzo serdecznie pogratulować wyniku i podziękować za ogromne zaangażowanie, wolę walki i jednocześnie życzyć dalszego rozwoju, sukcesów sportowych i radości z uprawiania sportu.