Gala zakończenia projektu REPTYLARIUM

Dnia 6.03.2020 r. w CKiSz odbyła się uroczysta gala zakończenia projektu REPTYLARIUM w której uczestniczyła pani dyrektor Ewa Rycharska oraz uczniowie kl. V c i kl. I Ic z wychowawcami.Po oficjalnej części uroczystości uczniowie z wielkim zainteresowaniem obejrzeli wystawę zwierząt egzotycznych, których większość gatunków może być hodowana przez osoby zainteresowane. Dzieci mogły dotknąć świnkę morską, fretkę, węże. Zrobić sobie zdjęcie z „małpką „. Wziąć udział w loterii, z której zyski będą wsparciem dla Pana Marcina Majdy ze Zwierzakolubów, który propaguje szacunek do zwierząt przez bezpośredni kontakt z nimi. Wystawa zrobiła ogromne wrażenie na zwiedzających.