Gra Miejska „Śladami Niepodległej”

W dniu 4 października odbyła się gra miejska „Śladami Niepodległej”. Szkołę Podstawową nr 3 reprezentowała drużyna w składzie: Amelia Marlęga, Natalia Kluczyńska, Filip Makowski, Maciej  Graczykowski, Wiktor Wojciechowski i Krystian Telesiewicz. Uczniowie pod kierunkiem nauczyciela historii pani Anny Makowskiej na kolejnych punktach rozwiązywali zadania z zakresu historii, pierwszej pomocy przedmedycznej i próbowali swoich sił w strzelaniu do celu z wiatrówki. Ze wszystkimi konkurencjami nasza drużyna poradziła sobie bardzo dobrze, uzyskując I miejsce w kategorii szkół podstawowych.