Grupa 0b zrealizowała kolejne zadania programu „Z kulturą mi do twarzy”

Dzieci z grupy 0b zrealizowały kolejne dwa zadania programu „Z kulturą mi do twarzy”.

Zadanie „Tańcowała igła z nitką”, czyli haftowanie na miarę możliwości przedszkolaka z użyciem plastikowych igieł i kolorowych kordonków. Powstały piękne wiosenne łączki.

Drugie zadanie to „Warsztaty ludowe”. Warsztaty poprowadziły przemiłe panie, które przyjechały do dzieci z Ostrów. Odbyła się ciekawa lekcja, której tematem były tradycje wielkanocne. Dzieci wyrabiały samodzielnie palmy wielkanocne, a na koniec warsztatów pochwaliły się znajomością literek i umiejętnością składania ich w wyrazy.

.