Grupa przedszkolaków 0b wyróżniona w konkursie piosenki przedszkolnej „Wesołe Nutki”

Podobnie jak pozostałe grupy z naszego przedszkola, również my wzięliśmy udział w konkursie piosenki przedszkolnej „Wesołe nutki” organizowanym corocznie w CKiSz w Sierpcu. Niestety z powodu awarii sprzętu technicznego nie możemy pochwalić się pamiątkowymi zdjęciami z tego wydarzenia.

Na szczęście, dzięki uprzejmości mamy jednej z występujących dziewczynek możemy zaprezentować amatorskie nagranie występu. Otrzymaliśmy wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej i nagrody rzeczowe, z których ucieszyła się cała grupa.

Zapraszamy do obejrzenia filmu