I Dekanalny Konkurs o Świętym Janie Pawle II

20 października w Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu odbył się I Dekanalny Konkurs o Świętym Janie Pawle II. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły w trzech kategoriach wiekowych i zajęli miejsca punktowane. Zadaniem dzieci kl. I – IV było wykonanie pracy plastycznej na temat: „Święty Jan Paweł II obrońca życia”. W pozostałych dwóch kategoriach wiekowych uczniowie rozwiązywali konkursowy test wiedzy o Św. Janie Pawle II.
W drugiej kategorii wiekowej kl. V- VI, II miejsce zdobył Krystian Watkowski z kl. VI B, a III miejsce zajęła Anna Żendarska uczennica z klasy V b.
Opiekunowie: s. Augustyna Zielińska i pani Aldona Tłusty