I edycja Międzyszkolnego Konkurs Biologiczno – Geograficznego pod hasłem BAŁTYK

Dnia 27 kwietnia 2018 roku 3 uczennice z  klas VII reprezentowały naszą szkołę  w  I edycji Międzyszkolnego Konkursu Biologiczno – Geograficznego pod hasłem BAŁTYK zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu.

Celem konkursu było zdobycie i pogłębienie wiedzy na temat geografii i genezy oraz różnorodności biologicznej  (fauny i flory) Morza Bałtyckiego.

Wyniki:

III miejsce: Nadia Chochlińska, kl. VIIc

IV miejsce: Aleksandra Danielewicz, kl. VII a

Aleksandra Gębska, kl. VII b

Uczestniczki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Eliminacje szkolne do tego konkursu odbyły się 20 kwietnia 2018 roku i stanowiły jedno z wydarzeń Tygodnia Przyrodnika. Konkurs szkolny przygotowały i przeprowadziły p. Elżbieta Jóźwiak i p. Anna Kopycińska.