I miejsce Michała w konkursie

W dniu 31 maja odbył się IX Konkurs Wiedzy o Powiecie Sierpeckim pod patronatem Starostwa Powiatowego w Sierpcu.

W konkursie wzięło udział 106 uczniów ze szkół podstawowych (klasy VII-VIII) oraz średnich z obszaru powiatu sierpeckiego.

Laureatem w kategorii szkół podstawowych zajmując I miejsce został uczeń klasy siódmej MICHAŁ BRDAK, którego opiekunem był nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie – Anna Makowska.

Test składał się z 24 pytań otwartych, z których można było zdobyć łącznie 44 punkty. Pytania konkursowe sprawdzały wiedzę uczniów o naszym powiecie z zakresu kultury, geografii, historii, a także wiedzy współczesnej.

Wysokie wyniki osiągnęła także pozostała  grupa  uczniów Trójki biorących udział w konkursie:

– Dębowski Alan, Lewandowski Bartosz, Malinowska Agata, Polowiec Nel, Smykowski Grzegorz (opiekun Kocięcka Anna)

– Grzelecka Julia, Keków Antoni, Kowalska Wiktoria, Ulicki Kamil, Zdziebłowski Kacper (opiekun Makowska Anna)

Gratulujemy!