II Powiatowa Gala „Młody Artysta”

9 czerwca, w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu, odbyła się II Powiatowa Gala „Młody Artysta”, której organizatorem jest Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu.

Troje uczniów naszej szkoły: Wiktoria Kostrzewa – klasa VIIId, pod opieką pani Anety Cupały, Kacper Kuciński – klasa VIId i Anna Tyburska – klasa VIIa, pod opieką pani Kingi Wochowskiej, miało możliwość wzięcia udziału w owej gali, gdyż otrzymali wyróżnienia w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Anglojęzycznej „Friendship more than anything”.

Konkurs odbył się pod patronatem pana Andrzeja Cześnika – Starosty sierpeckiego i pana Profesora Zbigniewa Kruszewskiego – Rektora Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku. Uczniowie prezentowali utwory o roli i znaczeniu przyjaźni w życiu człowieka.

Dziękujemy za dyplomy i cudowne nagrody!