III edycja ,,Konkursu Recytatorskiego Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II”

18 października 2016 roku w Domu Pomocy Społecznej im. Papieża Jana Pawła II w Szczutowie odbyła się III edycja ,,Konkursu Recytatorskiego Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II”. Wszystkich uczestników powitała pani dyrektor Grażyna Topolewska, wspominając sylwetkę  świętego Jana Pawła II i życząc dzieciom miłych wrażeń. Uczniowie recytowali utwory przed komisją konkursową w składzie: Hanna Kowalska, Katarzyna Moskal, Renata Przybyłowska, Wanda Smólczyńska.  Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ,,Wspólna Sprawa”.