Inauguracja Roku Szkolnego 2015/2016

1 września cała społeczność Szkoły Podstawowej nr3 im ks. Jana Twardowskiego uroczyście rozpoczęła nowy rok szkolny 2015/2016. Mury naszej szkoły znów ożyły dziecięcym gwarem.

Pierwszy dzień w szkole rozpoczął się uroczystą Mszą Świętą w sierpeckiej Farze. Następnie odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami, jeszcze nieco wakacyjne, ale jutro już wszystkich czeka zwyczajna praca. Najwięcej emocji wyrażały twarze uczniów klas ,,O” i pierwszoklasistów. Najmłodsi spotkali się z Dyrekcją szkoły w małej sali gimnastycznej. Charakteru wyjątkowości nadała obecność sztandaru szkoły. Ciepłe słowa powitania i wsparcia rozwiały obawy i niepokój zarówno uczniów, jak i rodziców. W dalszej części spotkania uczniowie, pod opieką wychowawców, przeszli do swoich nowych sal lekcyjnych i zasiedli w szkolnych ławkach.

Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom szkoły życzymy, aby to był dobry rok przeżyty w ,,Trójce”, by praca przynosiła efekty i była źródłem radości i satysfakcji. Rodzicom zaś życzymy, by byli dumni ze swoich pociech.