IV Edycja Konkursu Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II

18 października 2017 r. w Domu Pomocy Społecznej w Szczutowie odbyła się IV Edycja Konkursu Recytatorskiego Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II. Celem konkursu było oddanie hołdu Wielkiemu Polakowi i upamiętnienie 39. rocznicy wyboru świętego Jana Pawła II na Papieża. Mottem tegorocznego konkursu były słowa Jana Pawła II: ,,Świat bez sztuki naraża się na to, że będzie światem zamkniętym na miłość”. Uczestnicy konkursu podzieleni byli na cztery kategorie wiekowe: klasy I-III, klasy IV-VII, gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne. Naszą szkołę reprezentowało pięć uczennic. Uczennica klasy III e – Oliwia Peszyńska otrzymała wyróżnienie, zaś  uczennica klasy VII c – Nadia Chochlińska zdobyła I miejsce. Wszystkim recytującym gratulujemy.

20 października 2017 r. na uroczystym podsumowaniu, przy udziale zaproszonych gości uczestnikom konkursu zostały  wręczone nagrody i dyplomy. Nie obyło się bez papieskich kremówek.

Organizatorem Konkursu było Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym ,,Wspólna Sprawa”.