IV Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

IV Powiatowy Konkurs  Pięknego Czytania odbył się 28 października b.r. Do czytelniczej rywalizacji przystąpili uczniowie ze szkół podstawowych w Ligowie, Gójsku, Gozdowie, Bledzewie, Lelicach, Sudragach, Bożewie, Mochowie i Sierpcu (SP nr 2 i 3).

Komisja w składzie: Renata Przybyłowska dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu, Iwona Woźnicka pracownik Powiatowej Biblioteki Publicznej oraz Dorota Lubińska nauczyciel bibliotekarz Gimnazjum Miejskiego w Sierpcu. Oceniając uczniów komisja szczególną uwagę zwracała na poprawną wymowę, płynność i rozumienie czytanego tekstu.

Tytuł Mistrz Czytania 2016 otrzymała Anna Godlewska uczennica klasy III c SP w Gozdowie.

Tytuł Wicemistrza Czytania 2016 otrzymała Wiktoria Kostrzewa uczennica klasy III d SP nr 3 w Sierpcu.

Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Organizatorzy dziękują nauczycielom, którzy przygotowali uczniów do konkursu.

Do zobaczenia za rok!